SFINANSUJ DOWOLNY PAKIET

Twoja pomoc jest dla nich bezcenna

Pomóż, kupując jeden z zestawów pomocowych lub wpłacając pieniądze na konto Polskiej Misji Medycznej: 08 1240 4650 1111 0010 4607 7315.

Wojna z nową mocą powróciła do Syrii. Niesie rany, śmierć i zniszczenie . Cały czas przybywa ofiar, bombardowane są szpitale, domy, budynki administracyjne. Całe rodziny są zmuszone do opuszczenia swoich domów. Podobna historia spotkała Reham, która wraz z rodziną musiała przenieść się do obozu dla uchodźców Zogra, który znajduje się na granicy turecko-syryjskiej. 

Dziewczynka ma sześć lat, urodziła się bez rączki i dwóch dolnych kończyn. Życie w obozie jest dla niej podwójnie ciężkie, dlatego chcemy pomóc i sprawić Reham nowe protezy, dzięki którym będzie mogła spędzać czas ze swoimi rówieśnikami.

Wsparcia potrzebuje także niespełna trzyletni Mohammad, który stracił nóżkę podczas bombardowania miasteczka Al-Bara, znajdującego się w zachodniej części Syrii. Proteza da mu szansę na radość, która widać na buziach Malak i Mansoura, syryjskich dzieci, które otrzymały w kwietniu swoje nowe protezy.

Wybierz jeden z trzech zestawów i kliknij "dofinansuj pomoc".

Dziękujemy!

ZESTAW ZA

50

opakowanie antybiotyku i zestaw opatrunkowy

dofinansuj pomoc

ZESTAW ZA

150

opakowanie antybiotyku, środek przeciwbólowy, środek znieczulający

dofinansuj pomoc

ZESTAW ZA

250

dofinansowanie do produkcji prostej protezy w Syrii

dofinansuj pomoc