PRZEKAŻ 1% TWOJEGO PODATKU

KLIKNIJ I DOFINANSUJ POMOC
WEŹ UDZIAŁ W PMM AKCJA SOS
WPŁAĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA KONTO

Pomoc Dla Jemenu

Uratuj życie mieszkańców Idlib!

Uratuj życie mieszkańców Idlib!

 

Uratuj życie mieszkańców Idlib!

Wojna z nową mocą powróciła do Syrii. Ostatnie dni to kolejne bombardowania: ofiary śmiertelne i wielu rannych, zniszczenia domów i szpitali. Potrzebne są przede wszystkim leki i materiały opatrunkowe – rannych są setki, a magazyny szpitali są puste! Potrzebna jest pilna pomoc! PMM rozpoczyna zbiórkę na pomoc ofiarom bombardowań w Idlib w Syrii.

Wpłać pieniądze na konto nr 62 1240 2294 1111 0000 3718 5444 z dopiskiem: Idlib

Kup wybrany zestaw medyczny: http://www.pmm.org.pl/pl/zestawy-2/

Wejdź na stronę: http://www.pmm.org.pl/pl/akcja-specjalna/ i dowiedz się więcej.

Bombardowania niosą śmierć, rany i zniszczenie. Przez ostatnie 10 dni na zachodnich i północnych krańcach Hamy i na południu Idlib trwały naloty, których ofiarami są setki cywilów. Zbombardowano także szpitale! Zniszczone zostały budynki i karetki pogotowia. Zostali ranni pracownicy i pacjenci. Większość potrzebujących pomocy to kobiety i dzieci – największe ofiary tej wojny. Jak raportuje dr Mansour Alatrash z Balsam Medical, szczególnie ucierpiały trzy szpitale, które są pod nadzorem Hama Health – w Allatamena i w Idlib.

Kierownictwo Hamma Health informuje, że szpitale i lekarze pracują z pełnym poświęceniem, ale problemem są przede wszystkim fundusze na środki ratujące życie. Potrzebne są przede wszystkim leki przeciwzapalne i materiały opatrunkowe – rannych wciąż przybywa, a magazyny szpitali są puste!

Potrzebna jest natychmiastowa pomoc!

Bądźmy solidarni - pomóżmy razem!