PRZEKAŻ 1% TWOJEGO PODATKU

KLIKNIJ I DOFINANSUJ POMOC
WEŹ UDZIAŁ W PMM AKCJA SOS
WPŁAĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA KONTO

Pobierz program PIT

Spotkanie prezes PMM z dziennikarzami z Libanu

Spotkanie prezes PMM z dziennikarzami z Libanu

Spotkanie prezes PMM z dziennikarzami z Libanu

W piątek 3 czerwca prezes zarządu Polskiej Misji Medycznej Ewa Piekarska spotka się z libańskimi dziennikarzami, którzy w ramach wizyty studyjnej odwiedzają Polskę i poznają jej warunki społeczno-kulturowe.  Podczas spotkania Ewa Piekarska opowie dziennikarzom o działaniach Polskiej Misji Medycznej ze szczególnym uwzględnieniem projektów w Libanie i innych rejonach Bliskiego Wschodu.

Uczestnikami wizyty będą:

Scarlett Haddad (dziennikarka dziennika „L'Orient-Le Jour" - najważniejszej francuskojęzycznej gazety codziennej, współpracująca z francuskim „L'Express").

 Rita Sfeir (dziennikarka dzienników: arabskojęzycznego „an-Nahar" i anglojęzycznego „The Daily Star", współpracująca z hiszpańskim „El Mundo").

 Bassam Lahoud (artysta fotografik, nauczyciel akademicki, autor wielu wystaw fotograficznych współpracujący z szeregiem libańskich gazet).

Jak informuje Polska Agencja Prasowa, która zlecenie Departamentu Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych realizuje wizytę studyjną dziennikarzy z Libanu w Polsce, celem wizyty jest zapoznanie gości z przygotowaniami do Światowych Dni Młodzieży w których weźmie udział znaczna grupa pielgrzymów z Libanu (obecnie zarejestrowanych jest ok. 1 500 osób);zaznajomienie gości z aktualną sytuacją polityczną oraz społeczno-gospodarczą Polski; promocja współpracy polsko-libańskiej w dziedzinie ochrony dziedzictwa kulturowego.

Rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP