PRZEKAŻ 1% TWOJEGO PODATKU

KLIKNIJ I DOFINANSUJ POMOC
WEŹ UDZIAŁ W PMM AKCJA SOS
WPŁAĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA KONTO

Pobierz program PIT

Przekazaliśmy pomoc od Was dla dzieci uchodźców

Przekazaliśmy pomoc od Was dla dzieci uchodźców

Kilka dni temu 500 dzieci z obozu dla uchodźców Alwand 1 otrzymało zestawy szkolne, które kupiliśmy dzięki przekazanym przez Was środkom.

Czy pamiętacie jak przed pierwszym września prosiliśmy Was, żebyście przy okazji zakupów do szkoły pomyśleli także o dzieciach w obozach dla uchodźców? One nie chodzą do swoich szkół, bo zniszczyły je bomby albo zostały zamienione na wojskowe koszary. Uczą się w prowizorycznych szkołach w obozach. Chcieliśmy wspólnie z Wami pomóc im przetrwać ten trudny czas, podarowując ładne zeszyty i kolorowe kredki. Dzięki środkom, które przekazaliście przez zakup zestawów szkolnych za pośrednictwem naszej strony, kupiliśmy 500 zestawów szkolnych dla dzieci ze szkoły podstawowej w obozie Alwand 1 w Irackim Kurdystanie, w prowincji Khanaqin. Dziękujemy za Wasze otwarte serca!

Dziekujemy również naszemu partnerowi – organizacji Arche Nova, niemieckiemu NGO, który pracuje w Kurdystanie oraz doktorowi Hassanowi Naifowi, który wykonuje ogromną pracę dla dobra potrzebujących!

Już niebawem kolejne relacje z naszych działań dla uchodźców na Bliskim Wschodzie.

Jeśli chcesz pomóc, zestawy higieniczne dla kobiet i dzieci uchodźców możesz kupić na naszej stronie: http://www.pmm.org.pl/pl/zestawy/

Rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP