PRZEKAŻ 1% TWOJEGO PODATKU

KLIKNIJ I DOFINANSUJ POMOC
WEŹ UDZIAŁ W PMM AKCJA SOS
WPŁAĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA KONTO

Pobierz program PIT

Pomóż kobietom i dzieciom w obozach dla uchodźców

Pomóż kobietom i dzieciom w obozach dla uchodźców

             

Kobiety i dzieci uchodźców stanowią najliczniejszą grupę, do której kierujemy naszą pomoc w miejscach, gdzie obecnie rozpoczynamy działania -  w Libanie i Irackim Kurdystanie. Niemowlęta, dzieci i matki są najbardziej bezbronne w obliczu przeludnienia i złych warunków higienicznych panujących w obozach. Dzieci nie chodzą do szkoły, chorują, są narażone na liczne niebezpieczeństwa.

Mamy wakacje, czas beztroskiej zabawy i wypoczynku. Polskie dzieci i ich rodziny mają dla siebie więcej czasu, mogą wyjechać na obozy, spędzić czas u przyjaciół i krewnych. Dzieci i matki w obozach dla uchodźców nie chodzą do szkoły, jest to ich największym marzeniem... Nie mogą z obozu ani wyjść ani wyjechać. Ich krewni i przyjaciele stracili życie w wojnie w Syrii i Iraku. Ich matki nie marzą o podróżach,  marzą o  mleku w proszku, pieluchach, wizycie u lekarza. Razem możemy spełnić te marzenia.

Polska Misja Medyczna zbiera fundusze na wsparcie tych, którzy bez pomocy innych stają jeszcze bardziej bezradni i narażeni na choroby. Pomyśl, że to mógłbyś być Ty lub Twoja rodzina.

Byliśmy w obozach, rozmawialiśmy z uchodźcami. Wiemy, jak Im pomóc.

Już kupiliśmy pierwsze paczki dla matek i małych dzieci w obozach dla uchodźców w Libanie i Irackim Kurdystanie. Pomóż nam to robić dalej!

Rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP