PRZEKAŻ 1% TWOJEGO PODATKU

KLIKNIJ I DOFINANSUJ POMOC
WEŹ UDZIAŁ W PMM AKCJA SOS
WPŁAĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA KONTO

Pomagają okaleczonym dzieciom

Pomagają okaleczonym dzieciom

Znany krytyk kulinarny i ceniony fotograf  zaangażowali się w akcję pomocy dzieciom z Syrii. Robert Makłowicz i Adam Golec wspierają Polską Misję Medyczną w ramach akcji #SzansaNaNoweŻycie

To dwoje z wielu znanych osób, które zaangażowały się w promocję zbiórki, którą Polska Misja Medyczna organizuje na zakup protez dla dzieci z Syrii, które w wyniku wojny straciły kończyny.

Syryjskie dzieci to bezbronne ofiary okrutnej wojny, w wyniku której straciły nogi i ręce, utraciły bliskich, w pośpiechu opuszczały swoje domy, straciły dzieciństwo i poczucie bezpieczeństwa, zabrano im normalność. Jak można im pomóc?  Wsparciem zbiórki na protezy, którą prowadzi Polska Misja Medyczna.

Zbiórka obejmuje nie tylko sfinansowanie protezy, ale także realizację wszystkich niezbędnych działań, związanych z realizacją zabiegu w tym:  przygotowanie dziecka do zabiegu, jego rehabilitację po nim, stałą obecność opiekuna dziecka podczas pobytu w szpitalu i formalności, których należy dokonać, aby rozpocząć i zakończyć cały proces.

Zebraliśmy już środki na protezy nóg dla dwunastoletniej Hebe, jednak dzieci, które potrzebują pomocy jest więcej.

Pomóż!

Wpłać pieniądze na  konto nr 08 1240 4650 1111 0010 4607 7315, z dopiskiem „protezy”.