PRZEKAŻ 1% TWOJEGO PODATKU

KLIKNIJ I DOFINANSUJ POMOC
WEŹ UDZIAŁ W PMM AKCJA SOS
WPŁAĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA KONTO

Pobierz program PIT

Podziękowania

Podziękowania

Na ręce Dyrekcji oraz Impresariatu Teatru Narodowego składamy serdecznie podziękowania za przekazanie na konto Polskiej Misji Medycznej kwoty w wysokości  10 520 zł na zakup leków dla Aleppo. Środki uzyskano ze sprzedaży biletów na Ostry Dyżur Poetycki.

To wyjątkowo cenne, kiedy instytucja kultury prowadzi stałą formę wspierania działań na rzecz potrzebujących. Dziękujemy!

„Od kilkunastu lat, wspierani przez Rektorat Kościoła Św. Brata Alberta i Św. Andrzeja Apostoła, czyli przez Kościół Środowisk Twórczych, przekazujemy część dochodu ze sprzedaży biletów z OSTREGO DYŻURU POETYCKIEGO na różne cele charytatywne. W poetyckich widowiskach, w Sali Bogusławskiego Teatru Narodowego, występują najwybitniejsi aktorzy polskiego teatru i filmu, cenieni wokaliści, instrumentaliści i akompaniatorzy. Ostry dyżur poetycki zawsze gromadzi komplet publiczności, dla której niedzielna wizyta w Teatrze Narodowym jest nie tylko wydarzeniem artystycznym, ale i okazją do towarzyskich spotkań.  A przede wszystkim formą wsparcia dla potrzebujących.”

Ewa Kwiecień

Impresariat Teatru Narodowego

Rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP