PRZEKAŻ 1% TWOJEGO PODATKU

KLIKNIJ I DOFINANSUJ POMOC
WEŹ UDZIAŁ W PMM AKCJA SOS
WPŁAĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA KONTO

PMM na Kongresie Ratownictwa Medycznego

PMM na Kongresie Ratownictwa Medycznego

PMM na Kongresie Ratowników Medycznych świętuje swój jubileusz

 

Polska Misja Medyczna od 20 lat pomaga ofiarom wojen, kataklizmów i konfliktów, a swoje działania opiera na pracy niezastąpionych wolontariuszy: lekarzy, ratowników, pielęgniarzy i analityków medycznych. Ogólnopolski Kongres Ratowników Medycznych, który odbędzie się 3-5 października w Krakowie to idealna okazja do uświetnienia jubileuszu działalności PMM. Jedna z kongresowych sesji „Wyzwania ratownictwa medycznego w kryzysach humanitarnych" odbędzie się pod patronatem Polskiej Misji Medycznej.

 

Podczas tego panelu, eksperci, a zarazem praktycy opowiedzą o najtrudniejszych sytuacjach ratowniczych z krajów Globalnego Południa. Wśród prelegentów znajdą się Odeda Benin-Goren z UNDAC-OCHA oraz Yaroup Ajlouni z JHAS, z którymi Polska Misja Medyczna współpracuje w zakresie pomocy medycznej w Jordanii.

 

Na co zwrócić uwagę przygotowując się do misji ratowniczej w krajach ogarniętych terroryzmem? Jak wygląda ratownictwo w Nepalu i Palestynie? Z czym muszą mierzyć się ratownicy reagując na katastrofy naturalne? Te i wiele innych tematów zostanie podjętych podczas panelu z udziałem PMM.

 

Szczegółowy program dostępny na stronie: https://www.ratownicymedyczni.com/program.html
Zapraszamy!