PRZEKAŻ 1% TWOJEGO PODATKU

KLIKNIJ I DOFINANSUJ POMOC
WEŹ UDZIAŁ W PMM AKCJA SOS
WPŁAĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA KONTO

Pomoc Dla Jemenu

Konkurs Uśmiech z wakacji dla PMM

Konkurs Uśmiech z wakacji dla PMM

Wakacje to czas wyjazdów, poznawania nowych miejsc i ludzi, relaksu. My, wolontariusze i pracownicy PMM również często podróżujemy. Jednak celem naszej podróży nie jest odpoczynek a pomoc ludziom – wyjeżdżamy, by realizować projekty, dzięki którym w uboższych, wolniej się rozwijających rejonach świata, poprawia się dostęp do opieki medycznej. Oczywiście, podczas naszych podróży również poznajemy nowe, piękne – chociaż często zniszczone przez wojnę czy kataklizm – miejsca i ludzi – tych, którzy potrzebują naszej pomocy oraz tych, z którymi mamy zaszczyt pomagać: pracowników lokalnych organizacji rządowych; lekarzy, którzy w trudnych warunkach niosą pomoc chorym i rannym; innych wolontariuszy z całego świata, którzy pomagają z nami ramię w ramię.

W najtrudniejszych momentach naszej pracy sił dodaje nam myśl, że pomagamy dzięki ludziom takim jak Wy, którzy rozumieją potrzebę naszych działań i na różne sposoby wspierają nasze projekty.

Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich przyjaciół Polskiej Misji Medycznej – prześlijcie nam uśmiech ze swoich wakacyjnych podróży, gdziekolwiek planujecie tegoroczny urlop. Podarujcie nam kawałek swojej letniej radości – a w zamian autorzy nalepszych zdjęć otrzymają prezenty z naszych służbiwych podróży.

Co trzeba zrobić?

1’ wykonać fotografię w dowolnie wybranym przez uczestnika miejscu, z kartką zawierająco logo PMM oraz napisanymi pozdrowieniami. Logo i tekst mogą być wydrukowane lub narysowane odręcznie. Logo PMM jest dostępne na stronie www.pmm.org.pl

2’ przesłać wykonane przez siebie zdjęcie drogą elektroniczną na adres email:

sekretariat@pmm.org.pl

3’ "polubić" profil PMM na www.facebook.com/PolskaMisjaMedyczna.

TU MOŻESZ POBRAĆ LOGO PMM

Jakie są nagrody?

Wybierzemy po troje zdobywców pierwszego i drugiego miejsca oraz trzy wyróżnienia, a nagrodami są:

1. Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca w Konkursie są: dwie torebki z Papui Nowej Gwinei, materiał kitenge (3m) z Sudanu Południowego i zestawy gadżetów PMM

2. Nagrodą za zajęcie drugiego miejsca w Konkursie są: etniczna biżuteria z Libanu i zestawy gadżetów PMM

3. Nagrodą za wyróżnienie w Konkursie są: lalka motanka z Ukrainy, biżuteria z Libanu i Tanzanii i zestawy gadżetów PMM

Szczregóły w regulaminie.

TU MOŻESZ POBRAĆ REGULAMIN (PDF)