PRZEKAŻ 1% TWOJEGO PODATKU

KLIKNIJ I DOFINANSUJ POMOC
WEŹ UDZIAŁ W PMM AKCJA SOS
WPŁAĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA KONTO

Pomoc Dla Jemenu

Gala charytatywna Polskiej Misji Medycznej

Gala charytatywna Polskiej Misji Medycznej

Polska Misja Medyczna obchodzi w 2019 roku Jubileusz 20-lecia powstania. Chcemy zaprosić Państwa do świętowania tego wydarzenia razem z nami, podczas Gali Charytatywnej w Hotelu na Błoniach w Bielsko-Białej.

14 czerwca  pragniemy podzielić się z Państwem opowieściami z najdalszych rejonów świata, gdzie od dwóch dekad nasi lekarze, pielęgniarki i ratownicy medyczni niosą pomoc medyczną najbardziej potrzebującym, wspierając przede wszystkim kobiety i dzieci do 5 roku życia. Te dwadzieścia lat podsumuje w swojej prezentacji Prezes Zarządu Stowarzyszenia Ewa Piekarska.

Podczas wydarzenia zostanie przeprowadzona aukcja, z której dochód, podobnie jak środki z biletów, zostaną przeznaczone na zakup urządzenia niezbędnego do ratowania życia ofiar tropikalnego cyklonu Idai, który w połowie marca nawiedził Malawi. Aukcję poprowadzi Wojciech Heliński.

W trakcie wydarzenia zaprosimy Państwa na dwa wystąpienia naszych partnerów. Marcin Mazurek z Business Partners Club opowie o mądrym inwestowaniu, a Damian Przybyło - Prezes Zarządu WFS - Współpraca Fundamentem Sukcesu.

Bilety są do nabycia na stronie Biletomat.pl 


Serdecznie zapraszamy!