PRZEKAŻ 1% TWOJEGO PODATKU

KLIKNIJ I DOFINANSUJ POMOC
WEŹ UDZIAŁ W PMM AKCJA SOS
WPŁAĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA KONTO

Pobierz program PIT

Aukcja specjalna

Aukcja specjalna

W Senegalu ponad 250 000 osób zagrożonych jest niedożywieniem, 66% dzieci poniżej 5 roku życia ma anemię, a aż 23 000 maluchów cierpi na ostre niedożywienie. W Senegalu Polska Misja Medyczna edukuje pracowników socjalnych oraz matki, a także wspiera konsultacjami medycznymi.

Zachęcamy wszystkich do udziału w niecodziennej licytacji. Na Facebook’u Polskiej Misji Medycznej znajdziecie post, pod którym można wziąć udział w aukcji specjalnego słonia z czekolady, który jest darowizną, jaką otrzymaliśmy od Pracowni Rarytasów firmy E.Wedel.

W promocję akcji zaangażowała się Pani Natasza Kotarska, która zdecydowała się zachęcać ludzi do przygotowanej przez PMM aukcji. Zapraszamy do śledzenia wzmianek o PMM na kanałach Pani Nataszy.

Słoń otrzymał profesjonalne zdjęcia od pracowni Prototu, dzięki temu możecie zobaczyć go w całej okazałości.

Przygotowaliśmy tę aukcję, aby zdobyć fundusze na wsparcie naszego Centrum Dożywiana w Senegalu. W Thiaroye, około 30 kilometrów od Dakaru, jesteśmy obecni od 2016 roku. W Centrum pomagamy walczyć z niedożywieniem u dzieci do 5. roku życia i kobiet karmiących. W zeszłym 2019 roku rozbudowaliśmy Centrum Dożywiania o dodatkowe 100 m2, dzięki czemu jeszcze więcej kobiet i dzieci przejdzie szkolenia z przeciwdziałaniu niedożywieniu, a miejscowi lekarze będą mogli uczyć się, jak skutecznie diagnozować zaburzenia wynikające z ubogiej diety.

Kwota wywoławcza to tylko 50 zł.

Liczymy, że nasi sympatycy włączą się w akcję i wspólnie pomożemy dzieciom w Senegalu.

Rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP